Benimde oldukça tarzıma hitap eden, annelerimizden yadigar bir trend: Panço ve pelerin modası…
Bu sonbahar ve kış, panço ve pelerin modası var. İster siz örün istersenizde satın alın.  Özellikle Mango ve Koton’da çok özel modeller bulabilirsiniz.  Bu mağazaların outlet center’larında çok daha uygun fiyata alabileceğiniz gibi, gardırobunuza bu kışlık detaylarıla zenginleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, Taksim de birçok mağazada rahatlıkla bulabilirsiniz. Atlas pasajına mutlaka gidin derim… Farklı tasarımlar ve aksesuarlarla 2011 kışının en şık panço ve pelerinlerine sahip olabilirsiniz.
Size kışın soğuk günlerinde şıklık katacak, omuzdan düğmeli, bağcıklı, kemerli ve bunun gibi bir çok aksesuarla birlikte, panço ve pelerinler kullanışlı ve modern üstlere dönüşüyor.  Bana da en çok hitap eden,  genel olarak beğenilen pelerinler ise; tek omuzlu modellerdir. Aynı zaman da, birçok mağazada kürklü kumaşlardan tasarlanan pançolar da bu yılın trendleri bulabilirsiniz.
Panço ve pelerinler kullanımı çok pratik ve koruyucu giysilerdir. Hemen hemen her giyim tarzıyla birlikte kullanılabilir.

Armani, Stefanel gibi bir çok ünlü markanın kış koleksiyonunda panço ve pelerinlere yer veriliyor. Uzun çizme ve botlarla sizlerin giysilerini tamamlıyor. 

Siyah, beyaz ve gri renklerin ağırlığı, ekoselerin sportifliği sıradan panço ve pelerinleri ile daha da asortik bir hal alacak. Hemen 1 adet edinin derim :))