Nars Vintage – Bento Box Collection

27 Nov
Nars kozmetik; renkli, çekici, sofistike, özgür dünyasına teatral bir bakış açısı getiriyor. Dünyada hikayesi olan ilk kozmetik ürünü Bento Box ile tarihi Japon tiyatrosuna gönderme yapan Nars sunuş tarzıyla da etkiliyor.
Gece ve gündüz koleksiyonları ile her kadının her yaşta güzel olabileceğini vurgulayan Nars, bütün dünyada sadece 2000 adet üretimiyle öne çıkan koleksiyon ürünü Bento Box’la ve ürüne özel çekimi ile sezonda dur durak bilmiyor. Ünlü Kabuki tiyatrosunda ki stili canlandırarak farklı duygu ve ruh hallerini kadınlara sunuyor.

Koleksiyonda Maikio kırmızı ruju, Japon dansçılara verilen bir isim olup tutku ve canlılığı ifade ederken Sakura pembe ruju ise Japon kültürünün sembolik kiraz çiçeğiyle gençliği ve neşeyi temsil ettiğini ifade ediyor. Nars’ın Kabuki ruju, bu iki renkle dudaklarda cazibeyi ön plana çıkarıyor.
 
El yapımı kutusu ve son derece pigmentli E vitaminli Bento Box özel fırçasıyla istenilen kıvama gelinceye kadar karıştırılıp uygulanıyor. 150’ye yakın uygulama sunan ve dudakları besleyen bu formülün çekimleri için yine Ekselansları Daphne Guinness kamera karşısına geçerek François Nars tarafından görüntülendi. 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: