Haftasonu Mekan Önerisi: W LOUNGE

10 Dec

Çoğumuzun yoğun bir iş temposu var. Haftasonu gelse de biraz dinlensek deriz. Canımız evde de durmak istemez 🙂 Eee bu sebeple, gidilecek mekanlar arasında size kocaman bir öneri fısıldıyorum 😉 İyi vakit geçirmek adına sizi mutlu edecek kaçış noktalarından birtanesi butik bir mekan:  W Lounge!

Peki ya siz bir mekana giderken hangi özellikler için gidersiniz? Rahatlamak, dinlenmek, eğlenmek, dans etmek, sosyalleşmek, lezzeti keşfetmek ve birşeyler yudumlamak?  Bence hepsinden azar azar da olsa bir mekanda olabilmeli. Önereceğim bu mekanda tüm özellikler birarada, bilmiyorum bilginiz var mı ayrıca W Lounge  tüm konseptini de yeniledi. 

Arkadaşlarınızla çok rahat vakit geçirebileceğiniz seçkin ve butik bir lounge. Şehir merkezinde olması da büyük avantaj. Saat 18.00’den gece 02.00’ye kadar açık olması da, rahat rahat oturup, keyif yapabilmemiz anlamına geliyor bir yandan:) Bir şeyler içmek veya atıştırmak için uğrayabileceğiniz veya arkadaşlarınızla iş çıkışlarında vakit geçirerek zamanda kaybolabileceğiniz oldukça renkli bir mekan gerçekten.

Müzik arşivi ve dekorasyondaki ayrıntılar sizi eminim ki başka yerlere götrürecek. Resimlerde de mekanın ne kadar kaliteli bir mekan olduğunu göreceksiniz. Dekorasyon, etnik objeler, sıcak ve samimi atmosfer, lezzetli ve zengin bir mönü, şık sunumlarıyla kokteyller…daha ne olsun…

Tüm bu unsurlarıyla W Lounge, günlük rutinden bir parça olsun sıyrılmak ve iyi vakit geçirmek adına bir numaralı kaçış noktanız olacak bence! En kısa zamanda bu seçkin mekanda arkadaşlarınızla yerinizi alın derim. Romantik bir ortam içinde ideal 🙂
Mekanın fotoğraflarını görünce bu gecenizi değerlendirmek için sabırsızlanabilirsiniz… 😉

W Lounge: 0212 381 21 21

W Hotel İstanbul Süleyman Seba Cad No. 22 · Akaretler, Beşiktaş – Istanbul
photos: Inhouse ve W Lounge
Advertisements

One Response to “Haftasonu Mekan Önerisi: W LOUNGE”

  1. Kova Kadınıyım Ben... December 11, 2010 at 12:53 pm #

    cok begendım hatta bayıldım
    klas bir secim

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: