Yılbaşı Partisi Yaklaşıyor! Kıyafetler NG.Collection’dan…

14 Dec

Sayfamda en dikkat çeken yazılarım arasında “Gece Kıyafetleri” yer alıyor. Baktım ilgi 10 numara, sizler için asortik kıyafetler araştırayım dedim. Gerçekten, tasarımları farklı gece kıyafetlerini bulmak çok zor. Aslında, piyasada abiye-gece-parti kıyafetlerini rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Ama zevkinize hitap eden yada kalitesinin arkasında durabildiğiniz çok az butik-mağaza var. Hazır yılbaşı yaklaşıyorken, mekan arayışlarına 1 ay evvelinden girdik. Ama evde ama dışarda bir parti de bile bulunsak, kıyafetimizin beğenilmesini, modelinin dikkat çekici olmasını illaki isteriz. (biz bayanların herzaman ki derdi 🙂 Ee düğün-nişan organizasyonlarında artık mevsim-zaman kavramı kalmadı. O yüzden, bu hafta fırsat bulup, Wedding World‘e gittim. Düğünler de ayrı ayrı mağaza dolaşmak yerine, kocaman bir AVM’de düğünle ilgili tüm detayları bir merkezde bulabilme şansınız var. Böylelikle hem işlerimiz kolaylaşıyor hemd zaman kaybı yaşamamış oluyoruz. Ne güzel! AVM’de alternatif olarak birçok ihtiyacımız da karşılanıyor. Gelinlikçiler, butikler, masa süslemeleri, organizasyon firmaları, çikolatacılar, davetiyeciler, saatçiler, çiçekler … düğün organizasyonuyla ilgili ne ararsanız var:) Birçok mağaza da açılış arifelerinde.
 Wedding World‘ de turumu tamamlerken, çok şık gece kıyafetleri bulunan bir butik keşfettim: NG Collection.  Gerçekten de kesimleri ve dizaynları oldukça farklı. Butikte kıyafet ve aksesuarların %95’i Amerika’dan özel sipariş ile geliyor. Gözüme hiç bir detay klişe gelmedi. Bir de pişti olma kabusu yaşamayacaksınız. Her üründen birer parça olması iyi bir özellik. Eğer mağaza da model kalmamışsa, özel olarak sipariş vermeniz gerekiyor ki yurtdşından sizin bedeninize göre gelebilsin. Bunun yanında, butikte çok da güzel aksesuarlar, çantalar da mevcut. Kıyafetler de indirimli ürünler de dahil 300 TL-1500 TL, çantalar ise100 TL-1000 TL arasında değişiyor. İnternet sitesinde kıyafetlerin çok azını görebiliyorsunuz, bu  sebeple, mağaza da bizzat giyerek, denemenizi öneririm.
Sonrasında, dedim bu şık ve trendy kıyafetler takısız olmamalı. E partiye gidiyoruz, boynumuz-parmaklarımız boş kaldı. Bir baktım NG Collection-N.Güzeliş’in karşı komşusunda çok şık bir kuyumcu mevcut. Veysi Amcalar‘da yıllardır bayanlar için çok şık takılar dizayn ediyorlarmış. Sizlere öneri olması açısında da beğendiğim modellerden de denemeyi ihmal etmedim tabi 🙂 
 
Asıl süprizimi sona sakladım; NG Collection-N.Güzeliş‘de bu yandaki kuponla giderseniz eğer, %10 indirim sizin 🙂
Yılbaşı günü gelmeden, bir gözatın derim, bakın bakın neler varmış…

Yılbaşı için çok şık bir elbise
  
Butikteki favorim-Pudra rengi vazgeçilmezim
Silme swarovski taşlı çok şık bir kıyafet daha

Düğünler için rengiyle farklılık yaratacak bir tuvalet: ipek taftadan
Ya bu nişanlığa ne demeli! Bayıldım…
Fuşya, kuyruklu bir model
Çantalar al beni diye bağırıyor değil mi? 🙂
Bu güzel gün için Necah Güzeliş’e teşekkür ederim.
Ya Takılarımız Nerede?
Takılar için Veysi Amcalar markasına çok teşekkür ederim.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: