Yeni Yılın En Özel Hediyesi: TAV Passport Kart

15 Dec

Yılbaşı ile ilgili birçok yazı yazdım. Peki ya yılbaşı hediyesi aldınız mı? Hediyesiz bir yılbaşı asla düşünemiyorum. Hediye almak hepimiz için herdaim bir sorun teşkil etmiştir: “Ya hediyemi beğenmezse?”, ”Bu hediye çok mu klişe oldu?”, ”Aldığım hediyeyi kullanacak mı?”… Bu sorular kafamızda böyle uzar gider…
Fakat ben şimdi bu sorularınızın cevabını veriyorum : TAV Passport Üyelik Programı 
Bu programa dahil olup, en özel hediyeyi satın almış oluyorsunuz.

Nasıl mı?
TAV Havalimanları’nın işletmiş olduğu terminallerde, kendinizi ve sevdiklerinizi ayrıcalıklı hissettirmek istiyorsanız, bu karttan hemen almanızı öneriyorum. Sık seyahat eden bir babanız, eşiniz veya arkadaşınız varsa, bu hediyenin çok değerli ve avantajlı bir hediye olacağına kesinlikle eminim.  Size yıl boyunca her uçuşunda teşekkür edecek ve bu çok özel kart sayesinde hatırlayacak. Kendiniz için de alın ki, hız ve konforun tadına sizde bakın, kendinizi şımartın 🙂

 

Bu kartın avantajları saymakla bitmiyor;  
Ücretsiz otopark ve vale, 
Özel giriş kapısı, 
Ayrıcalıklı uçuş ve pasaport işlemleri, 
Duty free’lerde ayrıcalıklı kasa ve ürünlerde özel indirimler,
Restaurant ve kafe’lerde indirimler, 
CIP Lounge’larda dinlenme imkanı, 
Konaklama ve toplantı salonlarında avantajlar, 
Transferlerde indirimler,
ve çok daha fazla avantaj bu kartın içinde saklı. Üstelik, yurtiçi ve yurtdışında TAV Havalimanları’nın işletmiş olduğu tüm havalimanlarında kartın ayrıcalıklarından faydalanabiliyorsunuz. Gerçekten, seyahat ederken eğer bu kartınız yanınızda değilse, kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. 

Merak ettiniz tabii, bu kadar avantajlı bir hediye ne kadar acaba? TAV Passport kartın’ın yıllık üyelik bedeli toplam 1.000 TL, aynı zamanda Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartlarına sahipseniz ayrıca %20 özel indirim imkanından da faydalanmak da mümkün.

Bu çok özel karta sahip olmak da çok kolay : 0212 444 25 75′i arayabilir, detaylı bilgiyi  canlı canlı alabilirsiniz yada http://www.tavpassport.com web adresinden rahatlıkla bilgileri temin edebilirsiniz. Web sitesinde “Hemen Başvur” kısmında iletişim bilgilerinizi ilettiğinizde, yetkililer anında size dönüş yapıyorlar. Sitesi de internet kullanıcılarına oldukça detaylı bilgi veriyor. Kartı satın almak için heyacanlanıyorsunuz arka fondaki jingle’la birlikte.
Elinizi çabuk tutun ve bu çok özel hediyeden “Kendinize ve sevdiklerinize hediye edin”…Gerçekten en kullanışlı ve en gözde hediye sizinki olacak;)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: