Levon’dan Çok Şeker Yılbaşı Sepetleri

24 Dec
Yapmış oldukları butik pastacılık ile ismini duyuran Levon, yılbaşına gireceğimiz bu günlerde çok şeker pasta ve kurabiyeler hazırlamayı ihmal etmemiş. Yeni yılda mutfağı mutfağı ustasına bırakalım ve sohbetimizin lezzetini ikiye katlayalım 😉 İşte sebep bu sebep; Levon bizleri düşünmüş olacak ki çok şık ve konsept tasarımlar hazırlamış. Yemeye kıyamıyor insan görünce. Çoğu sanki yemelik değil, seyredilmelik 😉 Aynı zamanda, Patisserie ürünlerinde tarifi zor ve farklı şekiller çıkartıyor . Zor şekiller kalıpla değil, bizzat el maharetiyle tasarlanıyor. Lezzetten önce, görsellik de gözümüzü doyuruyor tabii. Yolunuz düşerse veya o çevrede olanlar pasta ve kurabiyelerin verdiği huzuru tatlardan almalı!…
                                                        
Levon hakkında sizlere ek bir bilgi de vermek isterim. Patisserie, Mutfak 12:00 ve Catering olmak üzere üç ana başlık altında hizmet veriyor .Patisserie ürünleri ve Türk-Dünya mutfaklarından çok çeşitli ve lezzetli mönüler hazırlıyor. Aynı zamanda, tüm özel günlere ayrı bir lezzet şöleni havası katarken; toplantıları, iş yemekleri ve şirket kutlamaları için de catering hizmetini hakkıyla veriyor.
2011 yılbaşı gecesi içinde hazırlamış olduğu konseptlere gelelim. Aynı zamanda tasarlamış oldukları yılbaşı sepetleri sevdiklerinize hediye edip, mutlu edebilirsiniz. Neler neler var bu lezzetli sepetlerde?
Bereket Keki: Doğanın eşsiz lezzetleri, hiçbir katkı malzemesi kullanılmadan bir araya geliyor. Elma, ayva, havuç,  fındık, ceviz, badem, tarçın, karanfil, zencefil, bal, pekmez… Yılınıza bereket getirmesi için yapılmış!
Kurabiye Sepeti: Zencefil, karanfil ve tarçın lezzetleri Levon’un yeni yıl temalı enfes kurabiyelerinde buluşuyor. Sevdikleriniz için damaklarda unutulmaz bir hediye alternatifi olan, sofralara keyif katan bu kurabiyeler, aromaları ile soğuk kış günlerinde içimizi ısıtması için hazırlanmış.
Makaron: Yumuşacık badem kreması hamuruyla, birbirinden renkli ve lezzetli makaronlarla 2011’i keyifle karşılamak için bizleri bekliyor.
Bitter veya Beyaz Çikolatalı Kütük Pasta: İster Antep fıstıklı ve bitter çikolata parçacıklı; ister kestane ve beyaz çikolatalı… Yılbaşı temalı, zencefilli kurabiyelerle süslü Kütük Pastalar ile yeni yıl sofralarımızı renklendirmek için hazırlanmış.
Yeni Yılınız Keyfe ve Lezzete Doysun…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: