Çarşamba Geceleri Minyon’da Bir Başka!

28 Dec


Bu sezon, aldığım bilgilere göre, Çarşamba partileri Minyon’da çok konuşulacak… Ünlü DJ Doğu Çivicik ile birbirinden farklı konsept partiler artık her Çarşamba Minyon’da!

İstanbul’un yeni yaşam merkezi Akaretler Sıraevler’e yeni bir renk, heyecan ve dinamizm katan, küçük alanlara büyük eğlenceleri sığdıran Minyon, her Çarşamba gerçekleştirdiği “Whipped Up Wednesdays” konsept partileriyle sizi hayatın günlük rutininden sıyrılmaya, rahatlamaya, eğlenmeye, sosyalleşmeye ve hayattan keyif almaya davet ediyor!


“Whipped Up Wednesdays” partilerini her hafta başka bir konseptle, fark yaratarak müdavimlerinin beğenisine sunan Minyon, Müzik Direktörü ve DJ Doğu Çivicik’in chillout, lounge, jazzy house ve electronic tarzı müziklerini eğlenceli tarzı ile birleştirerek eğlence severlere her Çarşamba unutulmaz geceler yaşatıyor. Şimdiden İstanbul’un en keyifli kaçış noktası olan Minyon’da Çarşamba geceleri saat 22:00’de başlayan müzik gecenin ilerleyen saatlerinde hızlanırken, kokteyller başta olmak üzere hepsi birbirinden özel içeceklerle uzanan eğlence saat 03:00’e kadar müziğin ritminde hayat buluyor!

Yeniliklerine her geçen gün bir yenisini ekleyen Minyon, Çarşamba geceleri gerçekleşen müthiş “Whipped Up Wednesdays” konsept partileri ile sizleri bekliyor! 
                                            

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: